Mastervolt
Victron Energy
Sonnenschein
FIAMM
OUTDO

Previous
Next

MASTERVOLT

Sıkıntısız keyif Garantisi

Mastervolt isçilik ve uzmanlık demektir. Yeni teknolojileri verimli sekillerde uygulayarak ve islevsel tasarımlar kullanarak gelistirme ve üretim çıtasını devamlı yükseltiyoruz. Bu durum güvenilir servisimizle bir araya gelince, size elektrik tesisatlarınız için olabilecek en iyi çözümü – ve bagımsız olabilme gücünü – garanti etmektedir

Seçenek sizin

Mastervolt ürün yelpazesi bir elektrik sisteminde ihtiyaç duyabileceginiz, akü, jeneratör, redresör ve konvertörlerden, bilgi panoları, kablolama ve dagıtım sistemlerine kadar, ana bilesenlerin tamamını kapsamlı olarak sunmaktadır. Gerilim (Voltaj) aralıkları 12, 24 veya 230 Volt ila Amerikan standardı olan 120 Volttur.

Dünya sınıfı bir markanın avantajları:

Dünyanin herhangi bir yerindeki tekne sahiplerine teknede ne tip bir enerji kaynagı bulundugunu sorun, cevap değişmez şekilde Mastervolt olacaktır. Yelkenli teknelerden, gezi teknelerine, klasik yelkenli yatlardan, lüks süper yatlara kadar, Mastervolt tekne enerji gereksinimleri için ideal çözümleri sunmaktadir. Dünyanin neresinde olursanız olun, keyif ve profesyonel amaçlı geziler için kapsamlı sistem ve ürün yelpazemiz vazgeçilmezdir.

Güvenilir bir güç kaynağı, Daima ve her yerde

Güvenilir bir güç kaynağını her zaman evrensel olarak hazır tutmak Mastervolt’un misyonudur. Bu yaklasım bize denizcilik, mobil ve endüstriyel pazarlar yanında, günes enerjisinin insanlara gerçek bagımsızlık getirdigi sürdürülebilir enerji alanında da önde gelen bir isim kazandırmıstır. Mastervolt ürünleri akla, hayale gelebilecek her türlü uygulama için kullanılmaktadır. Yatlarda ve gemilerde, sinema setlerinde ve itfaiye araçlarında, kamp vasıtalarında ve en uzak evlerde bile.

http://no8teknik.com/wp-content/uploads/2020/12/mastervolt.mov

KATALOG 

Mastervolt Powerbook 2020 – EN

Esas itibarıyla Mastervolt, alternatif ve doğru akım üreten, depolayan, dönüştüren veya yöneten entegre elektrik sistemleri sunar. Bunu, dijital anahtarlamada, Lityum İyon piller aracılığıyla enerji depolamada ve hem verimli hem de kullanıcı dostu şarj cihazları / invertörlerde yüksek kaliteli teknolojiyi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Gemide, sahada veya uzaktan sistem analizlerinin gerçekleştirilmesi her zaman kolaydır. Bu, denizcilerin herhangi bir endişe duymadan teknede elektriğin keyfini çıkarmasını sağlayan kaygısız ve güvenilir bir elektrik güç sistemi sağlar.

Konfor, güvenlik ve lüks anahtar konular olduğunda
Denizcilik elektronik ekipmanlarının kullanımında konfor, güvenlik ve lüks anahtar konulardır. Tekne üreticileri ve sahipleri, gemideki elektrikten evde alışkın oldukları aynı seviyede konfor bekliyorlar. Çamaşırdan en son navigasyon yazılımına, multimedya sistemlerinden ısıtma, soğutma ve elektrikli pişirmeye kadar her şey eşit derecede güvenilir ve kullanımı kolay olmalıdır.

Victron Energy

telekom aküleri telekom aküleri pik güç paketi pik güç paketi opzv batteries opzv batteries lityum akü lityum akü kurşun karbon akü kurşun karbon akü akü şarj dengeleyici akü şarj dengeleyici agm super cycle agm super cycle 12,8 V Lityum Superback 12,8 V Lityum Superback

File Name File Size File Type Downloads
Brochure-Marine_TR_Victron 10 MB pdf Download

 

OUTDO

outdo-jel-aku-hakkindaÖNCEKİ SAYFA


ANA SAYFA