No8 MARIN
REFIT-REPAIR-SHOP

     Kuruluşu 2003 yılına dayanan firmamız, 2008 yılı sonrası Marin Yat sektöründe hizmet vermeye başladı. Yurt içi ve yurt dışından mega yat tamir ve genel bakımlarının yanı sıra 2009 yılında D Marin – Didim’de yaptığımız 38,34m 1996 HEESEN yapımı teknenin tüm refit işlemleri ile teknik ekibimizin mega yatlar ile ilgili bilgi, beceri ve tecrübe kazanmasını sağlamış olduk.

  2012 yılına geldiğimizde yine D Marin – Didim’de, 2010 yılı itibariyle geliştirmeye başladığımız Tekne Otomasyon ve Monitoring (Takip ve İzleme) Sistemini 2006 / EGE YAT yapımı 34m bir teknede uyguladığımız proje, şirketimize yeni bir soluk, teknolojinin hızı ile aynı orantıda ilerlemekte olduğumuz konusunda bize hırs ve haklı bir gurur kazandırdı.

   2014 yılından itibaren, charter ve tekne karşılama hizmetleri veren büyük acentalar ile iş birliği içerisinde yurt dışından gelen mega yatların tamir ve bakım işlerini, dometic grubu ve sektörün önde gelen birçok iyi ve güvenilir markasının satış ve yetkili teknik servisi olarak sürdürmekteyiz.

   2016’ya geldiğimizde Bodrum tersanelerinde imal edilen birçok yeni inşa projede klima – ısıtma ve soğutma sistemleri, akü, redresör ve inverter grubu, elektrik sistemi, görüntüleme sistemleri montajı, su yapıcı ve tank sistemlerinin tedarik ve proje uyarlamalarını yapmaya başlamamızın yanı sıra 30 feet ve üzeri yelkenli teknelerin tamir, bakım ve tedariklerini de sorunsuz şekilde karşılamaya başladık.

   2016 yılında yine, aynı zaman diliminde  üç tekneye , üç farklı çekek alanında verdiğimiz refit hizmeti ile bizim için büyük bir başarıya imza atmış olduk.

  2019 yılında Yalıkavak Marina çekek sahası karşısında hizmete açtığımız No8 MARIN SHOP & REFIT REPAIR CENTER ile geçmişten getirdiğimiz tüm bu deneyimlerimize dayanarak Marin hırdavat ve yedek parça tedariği,  tekne alım-satım / kiralama hizmeti de vermekteyiz.