Fischer Panda

Fischer Panda deniz jeneratörleri, profesyonel yelken ve teknecilik için ideal seçimdir. Fischer Panda deniz jeneratörleri kompakt, hafif, sessiz ve çok verimlidir. Jeneratör seti, çalışma gürültüsüne ve titreşime karşı koruma sağlayan ses yalıtımlı bir kapsülün içine yerleştirilmiştir. Doğru kurulduklarında, pratik olarak fark edilmeden çalışacaklardır.

Sessiz bir jeneratör, keyifle seyrederken çok önemlidir. Fischer Panda deniz jeneratörleri o kadar kompakt bir şekilde inşa edilmiştir ki, gemide yalnızca minimum alan gerektirirler. Benzin denizde kullanım için uygun olmadığından,

tüm Fischer Panda deniz jeneratörleri Farymann, Kubota ve Mercedes Benz gibi üreticilerin dizel motorları ile çalıştırılır.

Fischer Panda% 100 su soğutma (hem dizel motor hem de jeneratör için) sunduğundan, jeneratörler tasarım açısından gözle görülür derecede küçüktür. Bu, soğutma için çevredeki havaya ihtiyaç duymamalarıdır.

Fischer Panda jeneratörünün bir diğer önemli avantajı, 3000 rpm ile çalışmanın daha kısa çalışma ömrü ile mümkün olmasıdır. Bu aynı zamanda küçültülmüş boyutlarla sonuçlanır.

File Name File Size File Type Downloads
Fischer_Panda_Marine_Generators_eng_20202 MBpdfDownload
 

KOHLER

Küçük, sessiz ve güvenilir Kohler deniz jeneratörleri, denizden denize yolculuğunuza güç katmak için ihtiyacınız olan her şeyi size verir. 90 yılı aşkın deneyime sahip Kohler jeneratörleri, denizdeki yaşamı anlayan ve gemide geçirdiğiniz zamanı olabildiğince konforlu hale getirmek isteyenler tarafından yapılmıştır.

Yerleşik paralelleme kontrolörlerine sahip ilk deniz jeneratörlerini yarattık. PGEN bağlantımız, tek bir iletişim kablosuyla farklı boyutlarda sekiz KOHLER jeneratörüne kadar paraleldir. İlk jeneratörün yükü hafif olduğunda, ikinci jeneratör otomatik olarak düşer. Yük ağır olduğunda, ikinci jeneratör otomatik olarak devreye girerek yükü taşımak için gereken gücü sağlar.

Cummins Onan

Cummins Onan, mevcut en yenilikçi deniz jeneratör setlerinden bazılarını sunmaktadır. Sessiz Dizel – QD ™ modellerini içeren bir dizi dijital jeneratör seti ile, kullanıcı dostu teşhis bilgileriyle akıllı güce sahip olabilirsiniz. Kendi kendini izleme sistemi ve esnek ağ iletişimi, kaygısız tekne gezintisi için size yeni bir bilgi düzeyi getiriyor… tek kelimeyle akıllı.

Cummins Onan Deniz Jeneratörleri gelişmiş
tasarım ve geliştirme süreçleri teknolojiyi kullanarak
daha düşük ses ve titreşim. Ses kalkanlarımız minimize
gürültü ve daha iyi ses kalitesi sağlar. Optimize edilmiş
montaj sistemi titreşimi büyük ölçüde azaltır.