UYDU İLETİŞİM-HABERLEŞME VE NAVIGASYON                               SİSTEMLERİ YETKİLİ SERVİSİ

INTELLIAN

Intellian, dünyanın önde gelen uydu antenleri ve terminalleri sağlayıcısıdır ve bağlanabilirliği güçlendirme misyonuyla dünyayı güçlendirebilir.
Denizcilik uydu iletişiminde tanınmış lider Intellian, en yeni RF anten teknolojisini kullanan VSAT ve uydu TV sistemleri için dünya çapında bağlantı çözümleri sunan güvenilir bir sağlayıcıdır. Sürekli bağlantının bir sonraki aşamasına genişleyen Intellian, her zaman, her yerde, karada, havada ve denizde erişim sağlamak için dünya çapında uydu iletişimini güçlendiriyor. Intellian’ın zengin özelliklere sahip, geleceğe dönük teknolojisi, çığır açan araştırma ve geliştirme tutkusu, zorlukları kucaklamak ve aşmak için herkes için hızlı, güvenilir iletişimin kullanılabilirliğini hızlandırıyor.

2004 yılından bu yana Intellian, amansız bir tutkuyla yeni teknolojiler, ödüllü yeni ürünler ve müşteri hizmetleri sunarak denizcilik uydu iletişiminde büyümeyi ve yeniliği destekledi. Sınırları daha geniş pazar ufuklarına doğru zorluyoruz.

DOTOGO

Dotogo Technologies, karada ve denizde mobil kullanıcılara uydu aracılığıyla küresel yüksek hızlı televizyon sağlayan lider bir üretici olarak Çin’de bulundu. Motorlu Ev ve Karavan Yolcuları için tam otomatik Karavan anteni ve Düz panel 

anten içeren Dotogo ürünü; ve her türlü tekne / yat / gemi için Deniz Uydu TV alıcısı. Tüm ürünler, tüm dünyada Karavan, Karavan ve Deniz Pazarına kalite, tasarım ve teknolojide en iyiyi getiriyor.