WEBASTO

Bir yatta üç veya daha fazla bağımsız hacmin klimatize edilmesi gerektiğinde, merkezi bir soğutma sistemi düşünülmeye değer hale gelir. Soğutma kapasitesini tek bir merkezi soğutma ünitesinden bağımsız olarak çalışan birkaç hava üfleyiciye dağıtmak için en esnek ve basit 

çözüm, merkezi ünite ile hava işleyicileri arasına bir soğutulmuş su sirkülasyon sistemi kurmaktır. Bu karışık su / glikol devresi yakl. +4 ° C. Tüm Webasto chiller üniteleri, yüksek verimli çok plakalı ısı eşanjörleri ile donatılmıştır.

                     CRUISAIR BY DOMETIC GROUP

Cruisair 1959 yılında kurulmuştur. Dometic tarafından Taylor Made Corporation’dan 2003 yılında satın alınan Cruisair, Dometic marka portföyünün önemli bir parçasıdır.

Cruisair’in mühendislik ve icat tutkusu gemi tipi klima teknolojisindeki birçok önemli yeniliğe öncülük etti. Cruisair, soğutmadan ısıtmaya otomatik geçişli ilk ters çevrimli ısı pompaları, pilleri aşırı şarjdan korumak için 

otomatik kapanmalı ilk marin pil şarj cihazı, ilk bilgisayar tabanlı klima kontrolleri, ilk otomatik gözetimsiz tekneler için nem alma rutini, büyük yatlar için ilk temperli su sistemleri ve diğer birçok yenilik.

Cruisair’in değerleri; mühendislik mükemmelliği, sürekli yenilik ve müşteri hizmetlerine tam bağlılıktır.

                   CONDARIA BY DOMETIC GROUP

 

Condaria, 1965’ten beri deniz tipi soğutulmuş su klima sistemleri inşa etmektedir.

Şimdi, dünya çapında deniz mühendisliği ve tasarım ofislerinin tedarikçisi olarak, Condaria sistemleri, çalışma tekneleri, devriye botları, donanma gemileri ve her boyutta eğlence tekneleridir. Dometic tarafından Taylor Made Corporation’dan 2003 yılında satın alınan Condaria, Dometic marka portföyünün önemli bir parçasıdır.

Kompakt boyutlar, kalite ve sessizlik, Condaria sistemlerinin başarısına yol açan unsurlardır.

Condaria, çevre teknolojisindeki uzmanlığını geliştirdiği her ürüne uygulamaktadır. Zorlu deniz ortamı için tasarlanmış her bileşenle eksiksiz klima sistemleri anahtar teslimi olarak temin edilebilir.

Condaria, pazarın sürekli değişen gereksinimlerini karşılamak için sürekli bir ürün geliştirme programına sahiptir. Condaria ayrıca özel uygulamalar için özel ürünler tasarlar. İmalat sırasında tüm mallar ve malzemeler atölyede dikkatlice kontrol edilir. Nihai performans testleri, kurulumdan önce mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamak için üretim yönetimi tarafından ayrı ayrı gerçekleştirilir.