ISOTHERM

                                 Marine Refrigeration by Indel Webasto Marine

Indel Webasto Marine tarafından üretilen Isotherm Marine Buzdolapları, tekneler, yatlar ve yelkenler için yenilikçi, güvenilir ve enerji tasarruflu buzdolapları ve dondurucular içerir. Indel Webasto Marine tarafından sunulan geniş ürün yelpazesi buzdolapları, dondurucular, soğutma sistemleri (dönüştürme kitleri), buz makineleri, yerleşik üstten yükleme üniteleri, seyahat kutuları, şarap mahzenleri, su ısıtıcıları, kasalar ve ayrıca gemide daha fazla konfor. Isotherm, tüm gereksinimleri karşılayan AC / DC buzdolabı dondurucularında uzmanlaşmıştır.

Isotherm Çekmeceli buzdolapları ve dondurucular, harika tasarımları ve kullanım kolaylığı ile tanınırlar. Yüksek kaliteli malzemeler ve sağlam yapı, deniz ortamında uzun ömür sağlar.

Çekmece tasarımı, Isotherm’i benzersiz kılan kritik bir faktördür. Çekmece kızakları, ortak yan raylara göre ağırlık ve çekmece dengesi için daha fazla destek sağlayan Blum bilyeli alt desteklidir. 

Yaylı yavaş kapama mekanizması, yükten bağımsız hareket ederek çekmeceyi güvenli ve otomatik olarak kapatır. Bu tasarımın ayırt edici özelliği, ona mükemmel dikey ve yanal stabilite sağlar ve ayrıca ek eylemler olmadan çekmeceyi kapatır.

Bu tasarım, hassas kılavuzlu bilyalı rulmanlar ile optimum pürüzsüzlük sağlar. Basit kaydırmalı montaj ile üstün bir uyum sağlayan çekmece, basitçe kızakların üzerine yerleştirilerek ve tekrar yerine iterek çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Ray mandalı, çekmeceyi otomatik olarak raya güvenli bir şekilde kilitler ve pozitif mandallı çekmece kolu, en zorlu koşullarda bile çekmeceyi güvenli bir şekilde kapalı tutar.

Isotherm çekmece tasarımları, çekmece yüzünün kolayca değiştirilmesine izin verir ve çekmece yüzünü yıllarca güvenilir kullanımda gövdeyle aynı hizada tutmak için eğim, sapma ve açının ayarlanmasına izin verir.

File Name File Size File Type Downloads
indel-webasto-marine-catalog-eng10 MBpdfDownload
 

                                        VITRIFRIGO

                                           ENGEL

Bazıları daha soğuk performansı gün cinsinden ölçüyor … Burada Engel’de on yıllarla ölçüyoruz. Engel AC / DC ile çalışan buzdolapları ile bir daha asla buz satın almanıza gerek kalmaz.Dünyanın en iyi kompresörü olan Sawafuji Swing Kompresörü, 0 derece Fahrenheit kadar düşük ve ortamın 90 derece altında çok düşük amper çekişiyle sıcaklıklara izin verir ve düşük güç gereksinimleri. * uyumlu birimler

Orijinal ve hala en iyisi Engel Soğutucular, yüksek performanslı, dayanıklı ve uygun fiyatlı soğutucularda ve çok daha fazlasında altın standarttır. 1962’den beri işleri soğuk tutmaya ihtiyaç duyan insanlar, soğutma ve taşınabilir soğutmada öncü olan Engel’e başvurdu.

                                           WAECO

Bütün Dometic Waeco buzdolapları bir sıkıştırmalı soğutma sistemi kullanır (Waeco Tropicool hariç), bu, bu buzdolabı serisinin teknelerde ve yatlarda kullanım için uygun olduğu anlamına gelir.

CoolMatic premium buzdolabı serisi, + 43 ° C’ye kadar tropikal koşullarda test edilmiştir ve paslanmaz çelik veya krom kaplamalı olarak mevcuttur. CoolMatic MDC buzdolabı serisi, diğer buzdolapları tarafından yaygın olarak kullanılan emme boyutlarında gelir ve mevcut yerleşik buzdolabınız için onları ideal bir yedek haline getirir.