INTERNATIONAL

International’ın pek çok astar,boya,arakat boyası,birçok ürününü satmaktayız. Hangisini almanız gerektiği konusunda bize danışabilirsiniz.

SEAJET

Seajet ürünleri, teknenizin performansını ve görünümünü iyileştirmek için en son teknolojileri temsil eder.

TEKNOMARIN

Teknomarin, yat boyaları sektöründe su altı ve su üstü boyalarını ve macunlarını bünyesinde barındıran öncü bir markadır. Teknomarin ürünleri kalitesi ile profesyonel ve amatör uygulayıcılarının kısa zamanda tercihi olurken, uygun fiyatları ile de deniz tutkunlarına büyük yük getiren boya maliyetlerini düşürmüştür. Pazara sunduğu uygun fiyatlı kaliteli ürünler ile, rakiplerinin arasından sıyrılıp, yerli yat boyası üreticileri arasında lider konuma yükselmiştir.

JOTUN

Jotun, deniz boyaları segmentinde yeni inşa ve bakım tutum için gemilerde ihtiyaç duyulan tüm boyaların üretimini gerçekleştiren lider firmadır.

AWLGRIP

Awlgrip markası, 40 yılı aşkın süredir dekoratif yat kaplamaları dünyasında evrensel bir güven ve tanınırlık ile ün kazanmıştır. Bu itibar, olağanüstü kalite, diğer tüm kaplamaların ölçüldüğü üstün bir yüzey ve AkzoNobel’in rakipsiz teknik uzmanlığıyla desteklenen sürekli yenilik üzerine inşa edilmiştir.
İlk olarak 1973’te “Allgrip” olarak tasarlanan isim, yanlışlıkla “Awlgrip” olarak transkribe edildi ve yeni sürüm, tek bir ürünün adından küresel bir markaya geçerek takılıp kaldı. Bugün, Awlgrip’in endüstri lideri ürünleri, yüksek parlaklık ve kanıtlanmış dayanıklılıkla birlikte çok çeşitli renkler ve efektler sunmaktadır. Sürekli olarak üstün kalite, teknik servis ve eksiksiz bir ürün yelpazesi talep eden profesyonel müşteriler için Awlgrip eksiksiz bir çözüme sahiptir.
Bir AkzoNobel markası olarak Awlgrip, yüksek düzeyde sürdürülebilirlik ve yenilikçilikle gururla faaliyet göstermektedir. Güvenlik ve çevresel etki, Awlgrip ürün yelpazesindeki hammaddeden bertarafa ve geri dönüşüme kadar her ürünün geliştirilmesinin her aşamasında önemli hususlardır. Dünyanın önde gelen yat boyaları tedarikçisi olarak Awlgrip, atıkları azaltmak, VOC emisyonlarını ortadan kaldırmak ve daha sürdürülebilir süreçler için çalışmak açısından yasal uyumluluğun ötesine geçiyor.

EPIFANES

Epifanes 1902’den beri güzellik, koruma ve performansta en yüksek boya kalitesi standartlarını belirlemektedir.

Mümkün olan en iyi deniz kaplamalarını geliştiriyor ve üretiyoruz. Bir yat kaplaması gibi olumsuz bir ortamda güzel görünmek ve aynı zamanda performans sergilemek için başka hiçbir kaplama gerekli değildir. Bu talepleri aşan ürünler geliştirmeye çalışıyoruz.

Son teknoloji ve en iyi bileşenlerin kullanımı sayesinde, Epifanes Yat Kaplamalarının kaliteyi talep edenlerin her zaman tercihi olmasını sağlıyoruz.

SİKA VE BOSTİK

Marin yapıştırıcıları ürünlerimiz cam yapıştırma (ön cam, lumbar) için olduğu kadar gemi kerestesi ya da suni güverte yapıştırma, güverte altı iç yapıştırma ve gövde-güverte yapıştırma gibi çok sayıda inşa ya da dekorasyon uygulaması için de kullanılmaktadır.

PASTA POLISH

50 yılı aşkın bir süredir denizcilik piyasasında olan 3M, tekne uzmanı olarak çok çeşitli denizcilik ürünleri sunmaktadır. Tekne yapımından onarım ve tadilat çalışmalarına kadar her türlü denizcilik talepleriniz için çözümler sunar, yüksek kaliteli sonuçlardan ödün vermeden verimli çalışma sağlar.

 

TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ