Mastervolt

Dünya sınıfı bir markanın avantajları:

Dünyanin herhangi bir yerindeki tekne sahiplerine teknede ne tip bir enerji kaynagı bulundugunu sorun, cevap değişmez şekilde Mastervolt olacaktır. Yelkenli teknelerden, gezi teknelerine, klasik yelkenli yatlardan, lüks süper yatlara kadar, Mastervolt tekne enerji gereksinimleri için ideal çözümleri sunmaktadir. Dünyanin neresinde olursanız olun, keyif ve profesyonel amaçlı geziler için kapsamlı sistem ve ürün yelpazemiz vazgeçilmezdir.

Güvenilir bir güç kaynağı, Daima ve her yerde

Güvenilir bir güç kaynağını her zaman evrensel olarak hazır tutmak Mastervolt'un misyonudur. Bu yaklasım bize denizcilik, mobil ve endüstriyel pazarlar yanında, günes enerjisinin insanlara gerçek bagımsızlık getirdigi sürdürülebilir enerji alanında da önde gelen bir isim kazandırmıstır. Mastervolt ürünleri akla, hayale gelebilecek her türlü uygulama için kullanılmaktadır. Yatlarda ve gemilerde, sinema setlerinde ve itfaiye araçlarında, kamp vasıtalarında ve en uzak evlerde bile.

Sıkıntısız keyif Garantisi

Mastervolt isçilik ve uzmanlık demektir. Yeni teknolojileri verimli sekillerde uygulayarak ve islevsel tasarımlar kullanarak gelistirme ve üretim çıtasını devamlı yükseltiyoruz. Bu durum güvenilir servisimizle bir araya gelince, size elektrik tesisatlarınız için olabilecek en iyi çözümü - ve bagımsız olabilme gücünü - garanti etmektedir

Seçenek sizin

Mastervolt ürün yelpazesi bir elektrik sisteminde ihtiyaç duyabileceginiz, akü, jeneratör, redresör ve konvertörlerden, bilgi panoları, kablolama ve dagıtım sistemlerine kadar, ana bilesenlerin tamamını kapsamlı olarak sunmaktadır. Gerilim (Voltaj) aralıkları 12, 24 veya 230 Volt ila Amerikan standardı olan 120 Volttur. 

Ürüne ait resimler

İlginizi çekebilecek diğer ürünler