Cruisair

CRUISAIR; 

Tekneniz için klima sistemleri

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir Marin klima sistemleri alanında faaliyet gösteren Amerikan Cruisair firması, aslında marin tip klima sistemlerini ilk icat eden firma özelliğini taşıyor. Günümüzde 35 ülkede kendi ofisleri ve yaklaşık 65 ülkede distribütörler vasıtası ile satışı yapılan Cruisair ürünleri, 100’e yakın ülkeye yayılmış geniş servis ağı ile de dünyanın en büyük marin klima üreticisi konumundadır. Marin klima sistemleri alanında birçok yeni buluşa imza atan Cruisair, küçük yelkenli teknelerden, büyük mega yatlara, geniş bir ürün yelpazesi ile çözümler sunmaktadır.

Tekneniz her ne boy olursa olsun, Cruisair klima sisteminin mukayese edilemez klima konforunu hak ediyorsunuz. Cruisair 50 yılı aşkın liderliğini, şimdi Dometic Grubun çatısı altında devam ettiriyor. Cruisair markası her zaman olduğu gibi yenilikçi, gelişmiş yeni ürünleri ile sektör lideri konumundadır.

Cruisair küçük paket sistemlerden, split gaz sistemlere ve yüksek kapasiteli soğutma sulu sistemlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Cruisair klima sistemleri, gerek soğutma, gerekse ısıtma özelliği ile bütün yıl boyunca teknenizde klima konforu sunmaktadır..

Ürüne ait resimler

İlginizi çekebilecek diğer ürünler