Marin Teknik Servis

Marin sektöründe Bodrum, Didim marinalarında hizmet veren firmamız talep doğrultusunda Marmaris, Göcek ve Fethiye'ye kadar uzanan bölgede hizmet vermektedir.


Jenaratör tamir bakım ve satışı hizmetleri Fischer Panda, Onan, Köhler markalarının tüm orjinal parçaları ile yürütülmektedir.
 
Soğutma sistemleri,klimalar,soğutma dolapları,soğuk odalar,difrizler gibi teknenizde ihtiyacınız olan her alanda İmalat,Tamir-Bakım ve satış konularında deniz koşullarına elverişli önde gelen markalar ile sizlere en iyi hizmeti verebilmekten onur duyuyoruz.  

Watermaker sistemleri Tamir-Bakım ve satışı hizmetlerini yürütmekte olan firmamız bir çok markanın temsilciliği ile hizmet vermektedir.

Elektronik sistemler konusunda da otopilot,radar,navigasyon,tekne otomasyonu gibi alanların yanı sıra ses sistemleri,görüntüleme sistemleri,uydu ve haberleşme sistemleri,wi-fi sistemleri gibi ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek konusunda önde gelen markaların temsilciliği ile hizmet vermekteyiz.

Elektrik otomasyon sistemleri günümüzde büyük bir yelpaze ile uzaktan kontrol, anlık yakıt izleme, tank izleme, arıza bildirimi,soğutma sistemlerinin kontrolü otomatik olarak yedek sistem devreye alma ve benzerleri gibi çok geniş bir senaryo ile aklınıza gelebilecek her şekilde kontrol ve kumanda imkanı sağlayan sistemlerdir.
Otomasyon Sistemleri Tekne üretiminde tasarlanması gereken sistem olmasına rağmen bir çok senaryo hali hazırda bulunan teknelere de uygulanmaktadır.

Konu Elektonik ve Soğutma ile alakalı ise doğru adrestesiniz....

Servis verdiğimiz markalardan:
Condaria, Cruisair, Marineair, waeco, isotherm, raritan, vitrifrigo, uline, engel, webasto, quick, mastervolt, victron, sterling power, idromar, Hro, Hp watermaker, spectra, dessalator, Bosch, rextroh, köhler, onan, fisher panda, diko marine,